FRIS dla menedżerów – Festiwal FRIS®
Poznaj siebie i swój zespół z zupełnie innej strony

Poszukujesz narzędzi i form rozwoju, które sprawią, że będziesz lepszym i jeszcze lepszym szefem? Koniecznie zajrzyj na ten warsztat! Tu dostaniesz coś zupełnie NOWEGO!

Zespół to często zgromadzenie różnych osobowości, charakterów i temperamentów w jednym miejscu, a to może rodzić konflikty i nieporozumienia. FRIS® ma na to receptę!

Po raz drugi w tym roku zapraszam menedżerów kierujących zespołami do zapoznania się z nowym narzędziem jakim jest badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS.

Po co mi to narzędzie?

Dzięki niemu poznasz i zrozumiesz swój styl myślenia i działania oraz style swoich pracowników lub współpracowników, a to z kolei bezpośrednio wpłynie na Twoją komunikację z nimi.

Komunikacja? O tym słyszę na każdym szkoleniu!

To prawda, a choć tyle już się na ten temat mówi, to ciągle poszukuje się jeszcze skuteczniejszych metod. FRIS daje w tym temacie zupełnie NOWĄ jakość! Przede wszystkim w prosty i bezpośredni sposób pokazuje jak ludzie różnią się od siebie i jak należy wykorzystać to w komunikacji. Ponadto ujmuje to w bardzo proste ramy, które łatwo zapamiętać i tym samym ułatwia stosowanie na co dzień. Jednym słowem FRIS to narzędzie bardzo PRAKTYCZNE!

Program:

  • Model FRIS®
  • Style myślenia i działania – czym się różnią?
  • Jak komunikować się z konkretnym stylem?

Podczas spotkania będzie możliwość WYGRANIA raportu indywidualnego FRIS!

Trener:    Lucyna Wasiakowska (http://stepforward-szkolenia.pl/o-mnie/)
Miejsce:   Biuro Coworkingowe INSPIRACJE – Poznań, ul. Ratajczaka 26/3 (III ptr.)
Termin:   13 października 2017 w godzinach 10:00-13:00
Cena:      40 zł/osoba  KUP BILET

Zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach!

To szkolenie jest częścią „Festiwalu FRIS®” – akcji, w ramach której 13 października 2017 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal