13 stycznia 2017 roku!  FRIS dla menedżerów.

Poznaj swój zespół z zupełnie innej strony.

Zespół – zgromadzenie różnych osobowości, charakterów i temperamentów w jednym miejscu, to może rodzić konflikty i nieporozumienia. Z FRIS łatwo dasz sobie z tym radę!

Zapraszam menedżerów kierujących zespołami i każdego, kto na co dzień współpracuje z innymi ludźmi, do zapoznania się z nowym narzędziem jakim jest badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS.

Po co mi to narzędzie?

Dzięki niemu poznasz i zrozumiesz swój styl myślenia i działania oraz style swoich pracowników lub współpracowników, a to z kolei bezpośrednio wpłynie na Twoją komunikację z nimi.

Komunikacja? O tym słyszę na każdym szkoleniu!

I w gruncie rzeczy bardzo dobrze :-), bo choć temat może wydawać się już zbyt oklepany, to jednak dobra komunikacja nadal stanowi niezbędną umiejętność dla osiągania wyników. FRIS daje w tym temacie zupełnie NOWĄ JAKOŚĆ. O tym, że ludzie są różni teoretycznie każdy wie, ale na czym konkretnie te różnice polegają i jak to może wpływać na sposób komunikowania się to myślę, że już nie każdy. Badanie Stylu Myślenia i Działania określa naszą percepcję i daje wskazówki jak zastosować tą wiedzę we wzajemnej komunikacji.

FRIS jest również narzędziem, o którym z całą stanowczością powiem, że jest PRAKTYCZNE. Dlaczego? Bo jest proste, łatwo je zrozumieć i zapamiętać, a dzięki temu łatwo zastosować w praktyce. Przyjdź i przekonaj się sam 🙂

Podczas szkolenia będzie możliwość wygrania bezpłatnego badania FRIS i otrzymania indywidualnego raportu określającego Styl Myślenia i Działania

Serdecznie zapraszam!

Program:

– Model FRIS

– Style myślenia i działania – czym się różnią?

– Jak komunikować się z konkretnym stylem?

Szkolenie jest częścią „Festiwalu FRIS” – akcji, w ramach której 13 stycznia 2017 r. organizowane są szkolenia FRIS w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal

 

Trener:  Lucyna Wasiakowska (zob. O mnie)

Miejsce: DELTA – Poznań, ul. Towarowa 35 (Sala Diamentowa, poziom A)

Termin: 13 stycznia 2017, godz. 13:00 – 16:00

Cena: 30 zł/osoba

 

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem email: biuro@stepforward-szkolenia.pl

  • Jeżeli jesteś osobą prywatną napisz maila podając swoje imię i nazwisko oraz załącz potwierdzenie wpłaty.
  • Jeżeli robisz zgłoszenie jako firma wypełnij formularz (pobierz tutaj) i prześlij jego skan na podany wyżej adres. Na tej podstawie wystawię dla Ciebie fakturę proforma, a po otrzymaniu wpłaty wpiszę uczestników na listę.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w warsztatach mogą brać udział wyłącznie osoby, które otrzymały mailowe potwierdzenie wpisania na listę uczestników.

Dane do przelewu:

STEP FORWARD Lucyna Wasiakowska

Nr konta: 13 1910 1048 2202 4575 7271 0001

Tytuł: Festiwal FRIS – imię i nazwisko lub nazwa firmy i liczba uczestników